Napisz do mnie w Twojej sprawie
... i po stresie.
Witaj,
Cieszę się, że jesteś tutaj 🙂
Zazwyczaj udaje mi się odpowiedzieć na wiadomość jeszcze tego samego dnia.
A zatem, do usłyszenia niebawem 🙂
Kontaktując się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej, w sposób naturalny przekazujesz mi swój adres e-mail, jako adres nadawcy wiadomości. Ponadto, w treści wiadomości możesz zawrzeć również inne dane osobowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne by nawiązać kontakt.
Chcę Cię zapewnić, że podane w treści korespondencji Twoje dane osobowe będą przeze mnie wykorzystane wyłącznie do kontaktu z Tobą w tej konkretnej sprawie i nie będą użyte bez Twojej zgody do żadnych innych celów, w tym marketingowych. Po prostu, nie mam zamiaru rozsyłać spamu.
Przepraszam za te wszystkie formułki prawne. Ja też ich nie lubię. Chcę jednak działać zgodnie z prawem.
Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych będę ja czyli: Robert Jastrzębski, ul. Przasnyska 9 lok. U5, 01-756 Warszawa, NIP: 9521202538.
Więcej na temat ochrony Twoich danych osobowych możesz dowiedzieć się z mojej Polityki prywatności.
Klikając w przycisk "Wyślij wiadomość" wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych powyżej Twoich danych osobowych w celu prowadzenia korespondencji elektronicznej.
Jeśli chcesz, możesz też zadzwonić do mnie. Poniżej znajdziesz numer mojej komórki.
Jeśli chcesz, możesz też zadzwonić do mnie. Wystarczy użyć przycisku poniżej:
+48 602 197 556
Jeśli nie odbiorę telefonu od Ciebie od razu, ​przepraszam. Prawdopodobnie jestem w trakcie zabiegu. Z pewnością ​​skontaktuję się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe. Zazwyczaj udaje mi się oddzwonić jeszcze tego samego dnia. Proszę jednak o wyrozumiałość. Kiedy jestem w trakcie zabiegów zachowuję maksymalną ciszę (m.in. nie prowadzę rozmów telefonicznych) oraz 100% czasu poświęcam moim Klientom. Dlatego zachęcam Cię do kontaktu mailowego 🙂
x
>