W czym mogę Ci pomóc?

Dla Twojej wygody podzieliłem odpowiedź na trzy części, abyś mogła najlepiej ocenić jak bardzo moja pomoc może być dla Ciebie użyteczna (w co głęboko wierzę)?

Wstęp.

Nie tylko chcę Cię przywitać osobiście i przedstawić się, ale opowiem Ci o mojej pasji czyli terapii Techniką Bowena, jej zastosowaniach i zaletach. A zacznę nietypowo, bo w pierwszej kolejności postanowiłem powiedzieć Ci czym Technika Bowena nie jest i czym ja się nie zajmuję, abyś mogła szybko ocenić czy ... “jest nam po drodze”?

Twój wróg.

Do życia potrzebujesz energii. Jeśli starcza jej na wszystkie aspekty Twojego życia, wtedy to życie kwitnie. Jeśli nie, w jakimś stopniu nie będziesz z niego zadowolona i jakieś Twoje potrzeby nie będą mogły być zaspokojone. Im ważniejsze potrzeby pozostaną niezaspokojone, tym zapewne większe niezadowolenie. Ale czy wiesz co jest największym "złodziejem" Twojej energii?

Rozwiązanie.

Wolisz zobaczyć mój gabinet zanim podejmiesz ostateczną decyzję? Chcesz wiedzieć co inni sądzą o samej terapii oraz moich zabiegach Techniką Bowena? Lubisz mieć konkretny plan jak będzie przebiegała nasza współpraca?

>