​​​​​Zastrzeżenie

Cała zawartość tego serwisu internetowego jest odzwierciedleniem moich własnych opinii, opartych o zdobytą przeze mnie wiedzę oraz własne doświadczenia i/lub opinii cytowanych przeze mnie źródeł informacji. Dlatego prowadzony przeze mnie serwis internetowy należy traktować WYŁĄCZNIE jako przeznaczony do wymiany wiedzy i informacji, związanych z ogólnie pojętym zdrowym trybem życia i profilaktyką zdrowia.

Zadaniem tego serwisu NIE jest zastąpienie kontaktu z odpowiednio wykwalifikowanym personelem medycznym, a w szczególności przedstawiane treści NIE mogą być traktowane jako porada lekarska.

Nie istnieje coś takiego, jak jedno (jedyne) dobre rozwiązanie problemu zdrowotnego dla wszystkich, których ten problem dotyczy. Dlatego zachęcam Cię, aby decyzje dotyczące Twojego zdrowia były podejmowane przez Ciebie świadomie, w oparciu o Twoje własne przemyślenia, bazujące na zdobytej przez Ciebie wiedzy i doświadczeniu oraz we współpracy z lekarzem.

Jeśli jesteś w ciąży, karmiącą matką i/lub leczysz się, bezwzględnie skontaktuj się z lekarzem i zasięgnij opinii lekarskiej na temat informacji przedstawionych w tym serwisie. Zrób to PRZED skorzystaniem z tych informacji!

Zdrowie człowieka to stan, na który ma wpływ niezliczona liczba czynników. Poznanych i nieznanych, obiektywnych i subiektywnych, powiązanych ze sobą lub nie, ale często oddziałujących na siebie nawzajem. Daje to ogrom możliwych kombinacji. Na to nakładają się różnice osobnicze między nami (genetyka). A także inne, w tym historyczne, kulturowe, środowiskowe, etc.

Biorąc pod uwagę, że nie mam żadnego wpływu na sposób Twojej interpretacji przedstawionych tutaj informacji, oraz to w jaki sposób je wykorzystasz, oczywistym staje się fakt, iż NIE mogę być w żaden sposób odpowiedzialny za skutki tego wykorzystania.

Pamiętaj, NIE mogę udzielić Ci żadnych gwarancji, ani NIE mogę obiecać, że uzyskasz opisywane lub dowolne inne rezultaty, wykorzystując podane informacje.

Podejmując jakiekolwiek działania na podstawie przedstawionych opinii czy informacji, przyjmujesz do wiadomości, że nie stanowią one profesjonalnej porady, w szczególności lekarskiej, i bierzesz na siebie wyłączną odpowiedzialność za skutki Twoich działań.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Modus Tao

>