Zastrzeżenie

Cała zawartość tego serwisu internetowego jest odzwierciedleniem moich własnych opinii, opartych o zdobytą przeze mnie wiedzę oraz własne doświadczenia i/lub opinii cytowanych przeze mnie źródeł informacji, a także opinii zaproszonych przeze mnie gości lub autorów. Dlatego prowadzony przeze mnie serwis internetowy należy traktować WYŁĄCZNIE jako przeznaczony do wymiany wiedzy i informacji związanych z ogólnie pojętym zdrowym trybem życia i profilaktyką zdrowia.

Zadaniem tego serwisu NIE jest zastąpienie kontaktu z odpowiednio wykwalifikowanym personelem medycznym, a w szczególności przedstawiane treści NIE mogą być traktowane jako porada lekarska.

Nie istnieje coś takiego, jak jedno (jedyne) dobre rozwiązanie problemu zdrowotnego dla wszystkich, których ten problem dotyczy. Dlatego zachęcam Cię, aby decyzje dotyczące Twojego zdrowia były podejmowane przez Ciebie świadomie, w oparciu o Twoje własne przemyślenia, bazujące na zdobytej przez Ciebie wiedzy i doświadczeniu oraz we współpracy z lekarzem.

Jeśli jesteś w ciąży, karmiącą matką i/lub leczysz się, bezwzględnie skontaktuj się z lekarzem i zasięgnij opinii lekarskiej na temat informacji przedstawionych w tym serwisie. Zrób to PRZED skorzystaniem z tych informacji!

Zdrowie człowieka to stan, na który ma wpływ niezliczona liczba czynników. Poznanych i nieznanych, obiektywnych i subiektywnych, powiązanych ze sobą lub nie, ale często oddziałujących na siebie nawzajem. Daje to ogrom możliwych kombinacji. Na to nakładają się różnice osobnicze między nami (genetyka). A także inne, w tym historyczne, kulturowe, środowiskowe, etc.

Biorąc pod uwagę, że nie mam żadnego wpływu na sposób Twojej interpretacji przedstawionych tutaj informacji, oraz to w jaki sposób je wykorzystasz, oczywistym staje się fakt, iż NIE mogę być w żaden sposób odpowiedzialny za skutki tego wykorzystania.

Pamiętaj, NIE mogę udzielić Ci żadnych gwarancji, ani NIE mogę obiecać, że uzyskasz opisywane lub dowolne inne rezultaty, wykorzystując podane informacje.

Podejmując jakiekolwiek działania na podstawie przedstawionych opinii czy informacji, przyjmujesz do wiadomości, że nie stanowią one profesjonalnej porady, w szczególności lekarskiej, i bierzesz na siebie wyłączną odpowiedzialność za skutki Twoich działań.


... i zdrowiesz to. jest marką należącą i zarządzaną przez Modus Tao - Robert Jastrzębski.

Na mojej stronie modustao.pl możesz znaleźć linki partnerskie do produktów czy usług innych firm. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z takich linków, otrzymam prowizję. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami dla Ciebie. Linki partnerskie są ważną częścią sposobu, w jaki ta strona jest finansowana i może działać bez konieczności wyświetlania reklam.

Nie jestem bezpośrednio wynagradzany za przedstawianie opinii na temat jakichkolwiek produktów, usług, stron internetowych itp. Żadne prowizje, rekompensaty i inne rodzaje wynagrodzenia nie mają i nigdy nie będą miały wpływu na treści zamieszczane na moim blogu. Jeśli kiedykolwiek na mojej stronie znajdą się jakiekolwiek treści sponsorowane, będzie to wyraźnie zaznaczone.

Jeśli popieram użycie jakiegoś produktu lub korzystanie z jakiejś usługi robię to w oparciu o moją wiedzę i doświadczenia oraz wynika to z mojego szczerego przekonania, że te produkty lub usługi są godne takiego poparcia. Wszelkie twierdzenia, statystyki, cytaty lub inne oświadczenia dotyczące produktów lub usług należy zweryfikować we własnym zakresie u producenta, dostawcy, usługodawcy lub w inny sposób.

Ta strona nie zawiera żadnych treści, które mogłyby stanowić konflikt interesów.


Nie składam żadnych oświadczeń ani zapewnień oraz nie udzielam gwarancji dotyczących dokładności, aktualności lub kompletności treści zawartych na tej stronie lub na stronach, do których prowadzą łącza z mojej witryny. Niemniej jednak dokładam wszelkich starań, aby niniejsza strona była jak najbardziej aktualna i dokładna. Jeśli, mimo to, natrafisz na niepoprawne lub nieaktualne informacje, będę wdzięczny za poinformowanie mnie o tym. Proszę o wskazanie miejsca na stronie, w którym znajduje się taka informacja. Zajmę się tym tak szybko, jak to będzie możliwe.

Proszę o przesłanie takiej informacji pocztą elektroniczną na adres: kontakt@modustao.pl.

>